Tańsze zakupy w aptekach z Bankiem Pocztowym

15 kwietnia
17:33 2017

Bank Pocztowy przygotował interesujący program lojalnościowy, pozwalający klientom na dokonywanie tanich zakupów w aptekach.

Bank Pocztowy postanowił wyjść naprzeciw potrzebom jednej z grup swoich klientów, do której należą seniorzy. Chcąc ułatwić im życie, bank powołał do życia program o nazwie "Aktywny Nestor". Program jest skierowany do użytkowników Pocztowego Konta Nestor. Jeśli je posiadamy, to możemy liczyć na nawet 5 proc. zwrotu wydatków, jakie ponieśliśmy, kupując lekarstwa w aptekach. Pocztowe Konto Nestor to praktyczny i efektywny produkt, który idealnie sprawdza się w przypadku potrzeb klienta tradycjonalisty. Zapewnia ono dostęp do darmowych wpłat i wypłat, a także daje możliwość bezprowizyjnego dokonywania opłat za gaz, mieszkanie czy prąd.

Co bardzo istotne, program "Aktywny Nestor" obowiązuje we wszystkich aptekach na terenie naszego kraju. Nie ma w tym względzie żadnych ograniczeń, co w dużym stopniu ułatwi korzystanie z jego zalet starszym posiadaczom kont.

Jeśli chcemy wziąć udział w programie, wystarczy, że wyrazimy na to zgodę. Kolejny krok to dokonywanie płatności w aptekach przy pomocy karty płatniczej, która funkcjonuje przy Pocztowym Koncie Nestor. Jeżeli będziemy płacić za zakupy gotówką, to oczywiście nie będzie można liczyć na finansowe gratyfikacje. Warto pamiętać, że w ciągu miesiąca senior, który posiada to konto, może uzyskać zwrot wydatków w aptekach na poziomie maksymalnie 50 zł.

Zastępca dyrektora Departamentu Sprzedaży Bankowości Pocztowej Karolina Stefanowicz podkreśliła, że osoby starsze stanowią bardzo ważną grupę Klientów Banku Pocztowego. To właśnie dla nich powstało Pocztowe Konto Nestor. Co istotne, zwrot wydatków w aptekach odbywał się będzie w sposób automatyczny. Pieniądze będą raz w miesiącu trafiać na rachunek osobisty uczestnika programu.

Program "Aktywny Nestor" będzie obowiązywał w Banku Pocztowym do 30 czerwca bieżącego roku. Do tego czasu seniorzy mogą liczyć na wyżej opisane korzyści finansowe podczas płacenia w aptece kartą. W jaki sposób należy złożyć deklarację udziału w programie? Zainteresowany może to zrobić na różne sposoby: z jednej strony ma do dyspozycji infolinię Banku Pocztowego, z drugiej zaś wizytę w placówce banku. Złożenie takiej deklaracji możliwe jest pod numerem telefonu 801 100 500.